خرق فاروج یا خرق اسفراین؟؟؟؟؟

این روز ها بزرگترین دغدغه مردم روستا خستگی و آسی شدن از مسولین فاروج هست، که چرا با بی رحمی اینگونه دهستان سنگر را در لیست ده دهستان محروم کشور و اولین دهستان محروم استان قرار داده اند .

 

الحق و الانصاف نگذریم، بعضی ها واقعا توجه ویژه به خرق داشته اند. اما نارضایتی مردم خود گویای احوالات این سالهای روستای خرق می باشد.

وقتی درون روستا پرس و جو میکنی کمتر کسی تمایل دارد از توابع فاروج باشد چرا که بسیار زیان دیده اند .

مردم روشنفکر و اگاه خرق از هر موقعی بیدار ترند و نمیخواهند کور کورانه انتخابی داشته باشند. از این رو اگر انتخاب روستا اسفراین باشد باید امتیاز خاصی برای روستا در نظر گرفته شود تا (از انجا رانده و از اینجا مانده نشویم) شاید بزرگترین امتیازی که همه اهالی مهربان و دلسوز روستا را به سمت اسفراین سوق دهد این هست که بام شهر شود و امتیاز بخش به خرق داده شود از این رو شاید حتی یک نفر مخالف هم در خرق پیدا نشود.لذا تقاضا داریم از شورا و دهیاری روستا که در اجرا و پیگیری این امر لحظه ای غفلت نکنند چرا که به قول بزرگان :جلوی زیان را هر وقت بگیریم سود می باشد.از اذهان عمومی روستا هم خواهشمندیم با ملایمت و ارامش سعی در پیش برد اهداف روستا باشد از این رو جلسه هم اندیشی بزودی برگزار خواهد شد.اگر اینگونه شد از مسولین بام هم تقاضا داریم به شدت پیگیر باشند .تا هرد دو روستای دوست و صمیمی به ارزوی خود برسند.

منبع : وبلاگ خرق آنلاین

http://khargh-online.blogfa.com/

/ 0 نظر / 70 بازدید