نشست معاون سیاسی امنیتی استاندار با امام جمعه

امام جمعه منطقه بام و صفی آباد اسفراین گفت: عزت و اقتدار انقلاب اسلامی ایران مرهون مجاهدتهای امام(ره) و شهدای انقلاب است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدمحمد دلبری سه شنبه شب در نشست معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی ومسئولین شهرستان اسفراین افزود: استقامت و صلابت ملت ایران و رهبری های خردمندانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام (ره)، از عوامل اصلی پیروزی  انقلاب اسلامی محسوب می شود.

 وی با بیان اینکه عزت و اقتدار نظام اسلامی امروز مرهون مجاهدت های آن امام بزرگوار و شهدای گرانقدر است، افزود: ملت بزرگ ایران باید با قدرت، عزت نفس، صلابت و استقامت، دستاورد های انقلاب اسلامی و ارزش های دفاع مقدس را حفظ کنند.

 حجت الاسلام دلبری اظهار داشت: تفکر و اندیشه در راستای اهداف، شناسایی راههای رسیدن به آن و کوچک شمردن موانع، از مهمترین عوامل دستیابی به اهداف متعالی و آرمانهای نظام اسلامی در تداوم این حرکت الهی است.

 امام جمعه منطقه بام و صفی آباد اضافه کرد: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا، رهبری امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری، امروز بیش از هر زمان دیگری در بین ملل جهان عزتمند است و بنابراین باید تلاش کنیم تا این عزتمندی را به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب حفظ کنیم.

 وی با اشاره به حضور کم نظیر مردم منطقه بام وصفی آباد در صحنه های مختلف نظام افزود: حضور پررنگ مردم این منطقه دربیش از 300 آیین عبادی سیاسی نمازجمعه ستودنی است و این نشانه عزم و تعهد آنان در حفظ و حراست از ارزشهای نظام اسلامی است.

  حجت الاسلام دلبری در پایان بر شرکت همه آحاد مردم  در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تاکید کرد و گفت: مردم با حضور گسترده در این راهپیمایی  با آرمان های امام (ره) وشهدا تجدید پیمان می کنند.

/ 0 نظر / 17 بازدید