بدهی پیمانکاران راه‌های خراسان شمالی پرداخت می‌شود

استاندار خراسان شمالی:

بدهی پیمانکاران راه‌های خراسان شمالی پرداخت می‌شود

خبرگزاری تسنیم: استاندار خراسان شمالی گفت: بر اساس قول مساعد وزیر راه و شهرسازی بدهکاری پیمانکاران راه در خراسان شمالی هر چه سریع تر پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد و به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی، علی‌اکبر پرویزی، در دیدار با مدیران راه و شهرسازی استان اظهار داشت: با توجه به اینکه راه سرمایه ملی است باید به‌صورت جدی وارد این مقوله شد و در نگهداری از راه‌ها کوشا بود.

وی در رابطه با پروژه‌های موجود در دست قرارگاه خاتم‌الانبیاء نیز خاطرنشان کرد: در صورت عدم توانایی کافی این قرارگاه در تحویل به‌موقع پروژه باید تا همین اندازه که کار انجام‌شده تحویل داده شود تا کار را در استان خودمان به عهده گیریم و یا هر چه سریع‌تر در زمان مقرر پروژه را به اتمام برسانند.

مقام عالی دولت در خراسان شمالی یادآور شد: همان‌گونه که وزیر راه و شهرسازی نیز اعلام کرده‌اند می‌توان در برخی پروژه‌ها از طریق سهام وارد شد تا کارها به‌سرعت انجام شود.

وی پیشنهاد داد برای احداث راه‌ها وارد مذاکره با بیمه‌ها شویم تا در ساخت‌وساز راه‌به‌راه و شهرسازی کمک کنند.

پرویزی در رابطه با بدهی پیمانکاران استان نیز تصریح کرد: بر اساس قول مساعد وزیر راه و شهرسازی بدهکاری پیمانکاران راه در استان هر چه سریع‌تر پرداخت می‌شود.

وی به نیازمندی برخی پروژه‌های خراسان شمالی به تأمین منابع اشاره کرد و گفت: باید از تمامی ظرفیت‌ها برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و خدمت‌رسانی به مردم بهره گیریم.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی نیز در این دیدار ،هدف‌گذاری امسال را احداث 200 کیلومتر راه روستایی دانست و بیان داشت: همچنین 100 کیلومتر راه نیز می‌بایست توسط قرارگاه خاتم‌الانبیاء در استان احداث شود که متاسفانه تاکنون محقق نشده و طی سه جلسه‌ای که با این قرارگاه برگزارشده در حال تعیین تکلیف است.

/ 0 نظر / 20 بازدید