آب شرب روستاهای دهستان بام تامین شد اما وعده‌های بی‌سرانجام ماند؟

روستای آقچ به جهت قرار گرفتن در حاشیه کوه و برخورداری از ذخایر غنی آب به محلی برای تامین آب روستاهای اطراف بام و صفی‌‌آباد تبدیل شده است . اما  مهجوریت و تنهایی این روستا را حتی در تابلوی محل چاه عمیق تامین آب شرب روستاهای دهستان بام نیز می‌توان مشاهده کرد که از نام روستای آقچ خبری نیست.مردم و اعضای شورای اسلامی این روستا کمال همکاری را در تامین زمین برای حفر چاه عمیق (‌ چاه عمیق 100 متری با دبی 40 لیتر در ثانیه ) و حل مشکل آب شرب شمار قابل توجهی از روستاهای دهستان بام داشته‌اند اما مسئولان شهرستان و بخش بام و صفی آباد به رغم و وعیدهای فراوان برای روستای آقچ چه کرده‌اند؟

یکی از وعده‌های مسئولان آسفالت راه منتهی به این روستا بوده است اما به رغم گذشت چند سال از راه آسفالت خبری نیست.

چهره فقره و بی‌توجهی در این روستا فراتر از این حرفها است به گونه‌ای که  روستای زیبا و بهره‌مند از همه امکانات رشد و توسعه کشاورزی و باغداری به تدریج به محلی خالی از سکنه تبدیل شده است که جوانان چاره‌ای جز مهاجرت به شهرها و بازگشت تفریحی به روستا و گرفتار در حسرت ماندن و نماندن ندارند.

/ 4 نظر / 13 بازدید
fars-download

نا گفته های اسلام http://www.sunnicloob.blogfa.com

fars-download

نا گفته های اسلام http://www.sunnicloob.blogfa.com

هم دهستانی

سلام اینکه دارید تلاش میکنید بی محلی مسئولان به کل دهستان بام رو منعکس کنید قابل تقدیر ولی ای کاش گوش شنوایی هم باشه. در ضمن داخل مدرسه روستا از طرف کانون عاشورا و خانه قران شهید نیکوکار بام کلاس حفظ قران برگزار میشه طرح یک ماهه برای ماه رمضان جهت اطلاع و خبر رسانی.