ثروتی: طرح‌های مهر ماندگار خراسان شمالی به بهره‌برداری نرسیدند

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی گفت:  با وجود تبلیغات صورت گرفته ، طرح‌های مهر ماندگار خراسان شمالی به بهره‌برداری نرسیدند

 موسی الرضا ثروتی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه خراسان شمالی در خصوص پروژه های مهر ماندگار این استان و اجرای آن ها اظهار داشت:این استان دارای 30 طرح مهر ماندگار بوده است که قرار بر این بود تا پایان عمر دولت دهم به اتمام برسد.

 وی افزود:متاسفانه علیرغم تبلیغات انجام شده برای اختصاص اعتبارات به این طرح ها،مبلغی به پروژه های مهر ماندگار این استان اختصاص نیافت و طرح ها به بهره برداری نرسیدند.

 ثروتی تاکید کرد:چند پروژه به بهره برداری رسیده نیز به طور کامل تکمیل نشده اند.

 وی توضیح داد:پروژه کنار گذر شمالی یکی از پروژه های به بهره برداری رسیده است که لاین جنوبی آن ساخته نشده است و دور برگردان های لاین شمالی نیز ناقص می باشد.

 نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی در خصوص پروژه آبرسانی سد شیرین دره به بجنورد بیان کرد:این یکی از پروژه های مهر ماندگار است که با سه سال تاخیر توسط رییس جمهور افتتاح شد اما مردم شهر بجنورد به طور کامل از آن بهره مند نیستند.

 وی تصریح کرد:ساخت سدهای سومبار و چنگیر از جمله پروژه های مهر ماندگار بودند که به علت عدم اعطای تسهیلات تکمیل نشدند.

 به گفته ثروتی قرار بر این بود تا برخی از قسمت های جاده بجنورد به جنگل گلستان ساخته و تکمیل شود که تکمیل نشدند.

 

/ 2 نظر / 13 بازدید