محمد علی مصباحی به عنوان مـــدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان اسفراین منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، مراسم تودیع و معارفه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اسفراین ، با حضور فرماندار و رییس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی برگزار شد.

در این آیین از زحمات علی اصغر ضرغامی قدردانی شد و محمد علی مصباحی به عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان اسفراین معرفی گردید.

"مهندس عابدی " فرماندار اسفراین  در این  آیین افزود : در واقع امروز یک عزیز تودیع و یک عزیز معارفه می‌شود و مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی فقط یک امانت است که بر دوش نهاده اند.

ایشان در ادامه خاطر نشان کرد:ما هنوز در خیلی از حوزه های کشاورزی ورود پیدا نکرده ایم بعنوان مثال ما در اسفراین سردخانه و در حوزه دامداری قدرت نگه داری ، فرآوری و بسته بندی را نداریم ،مدیریت شهرستان باید در مسیر پیشرفت حرکت کند وزنخیره ارزش را افزایش دهد.

وی در ادامه گفت :ادعا داریم که 50درصد مردم این شهرستان کشاورز هستند در دهگردشی های انجام گرفته کشاورزان ازوضعیت موجود کشاورزی خیلی راضی نیستند.

وی افزود: مدیریت جدید باید برنامه داشته باشد و نباید این مجموعه را به صورت روزمرگی مدیریت کند ، چرا که مجوعه جهاد مجموعه عظیم و بزرگی است.

وبلاگ روستای آقچ ،‌با کمال مسرت، انتصاب بجا و شایسته آقای مصباحی از فرزندان متعهد و متخصص شهرستان اسفراین و بخش بام و صفی‌آباد( روستای آقچ ) را به عنوان مدیر جهاد کشاورزی اسفراین تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.از درگاه ایزد منان مزید توفیقات ایشان را مسالت دارد.

/ 4 نظر / 19 بازدید
محمد رضا نوبخت

سلام من هم اين افتخار رو به همه هم ولايتي ها و هم به مهندس مصباحي تبريك و تهنيت عرض مي نماييم به اميد موفقيتهاي روز افزون همه زحمتكشان روستايي آقچ ...

موفق و پيروز باشيد آقاي مصباحي عزيز

محسن پير

موفق و پيروز باشيد آقاي مصباحي عزيز

ادیب فر

سلام و عرض ادب وآرزوی موفقیت بیشتر برای همه آقچیهای عزیز بخصوص مهندس مصباحی