کشف یک قارچ 7 کیلویی توسط یک خرقی از اخبار سراسری شبکه 1 پخش شد

    به گزارش خرق آنلایـــن هر سال با فرا رسیدن فصل بهار، در اردیبهشت ماه زمین های کشاورزی و باغات اطراف روستای سرسبز خرق، از توابع استان خراسان شمالی شاهد رویش انواع مختلفی از قارچ های خوراکی و ... می باشد. اکثر قارچ های این منطقه پس از بارش باران و با صدای رعد و برق به صورت کاملا طبیعی از زیر زمین رشد میکنند و در بسیاری موارد شاهد پخت و پز و خوردن اینگونه از قارچ ها از سوی اهالی خرق می باشیم.

    امسال در یک پدیده نادر یکی از کشاورزان زحمتکش خرقی یک قارچ 7 کیلیویی را در زمین های کشاورزی خود مشاهده میکند و از انجایی که قارچ ها خاصیت درمانی فراوانی دارند حاج رحمت الله بهرام زاده با تلاش فراوانی این قارچ بزرگ را به منزل خود می اورد و سپس با مطلع نمودن چندتن از خرقی ها، تصاویر و اخبار این قارچ نادر به سرعت در سایت های خبری استان نظیر اترک نیوز، پایگاه خبری فاروج و ...  منتشر شد.

    همانطور که مطلع هستید  این قارچ، جزو قارچ های غیر پرورشی در کشور بوده و وزن آن 7 کیلو می باشد. چند روز بعد از انتشار این خبر در سایت های خبری، شاهد پخش ویدیویی از آن در شبکه یک سیما از طریق اخبار سراسری ساعت 9 بودیم.

 ما سعی کردیم در این پست این ویدیو را برای دانلود قرار دهیم تا  ان دسته از خرقی هایی که نتوانستند این ویدیو را ببینند دانلود بکنند و ببینند

لطفا جهت مشاهده و دانلود ویدیو اینجـــــــا کلیک نمایید

 

بدینوسیله "خرق آنلاین" مراتب قدر دانی و تشکر خود را از تمامی عزیزانی که تلاش کردند تا این رویداد از اخبار سراسری شبکه یک پخش شود اعلام میدارد.همچنین از اقای خرمدل ،کوهستانی،و فیض اله حاجی زاده و همچنین  از خانم مهربان و خانم صباحی کمال تشکر رو داریم

منبع : وبلاگ خرق آنلاین: http://khargh-online.blogfa.com/
/ 0 نظر / 55 بازدید