پیشرفت فیزیکی 60 درصدی ساخت مسجد امام حسین‌

ساخت مسجد امام حسین ( ع ) روستای جهان 60 درصدی پیشرفت فیزیکی دارد.

یوسف علی مقصودی، مدیر اجرایی پروژه و مدیر هیئت امنا ،در گفتگو با پایگاه خبری بام و صفی آباد با اعلام این خبر گفت :مسجد امام حسین (ع) (مجتمع فرهنگی و مذهبی) در مورخه 7/6/91 تشکیل و کلنگ زنی شده است. این مسجد دارای زیر زمین به مساحت 310 متر مربع و دارای سه طبقه می باشد .طبقه اول قسمت آقایان طبقه دوّم قسمت بانوان می باشد اما طبقه سوّم دارای خانه عالم - کتابخانه عمومی - واحد کامپیوتر و پایگاه می‌باشد که انشا ا... در آینده دارای آسانسور و پکیج خواهد شد .

مقصودی با تمجید از اقدامات ارزنده حاج علی مقصودی، بانی احداث این مسجد ، برای تامین هزینه‌های احداث این مجتمع فرهنگی و مذهبی، افزود : ما دست همه بزرگواران و خیرین محترم را برای تکمیل روند احداث این مکان مقدس می‌فشاریم.

وی در ادامه با اعلام خبر آغاز به کار سایت مسجد امام حسین ( ع ) روستای جهان شهرستان اسفراین ، شماره حساب شبای مسجد امام حسین(ع) (IR86 0210 0055 4242 6184 8510 02   ) را جهت کمک مالی خیرین اعلام نمود.

گفتنی است؛ روستای جهان،یکی از روستاهای پلکانی و از مهمترین روستاهای تاریخی شهرستان اسفراین است که زندگی انسان‌ها در این روستا و پیرامون آن حداقل به دوره هخامنشیان می‌رسد.

منبع : http://masjedjahan.ir/

/ 0 نظر / 22 بازدید